Purify me - Cleanse Me
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Purify me


Poziom 2 - Kuracja oczyszczająca Purify Me
 
Nasz 2 poziom oczyszczania - kuracja Purify Me, uruchamia w Twoim ciele proces delikatnej detoksykacji, co pozwoli usunąć toksyny nagromadzone w Twoim organizmie. Jest to wyższy poziom oczyszczania organizmu niż kuracja Clarify Me ze względu na zwiększoną ilość soków iGreen w diecie. Kuracja przeznaczona jest dla osób średnio-zaawansowanych w oczyszczaniu, ponieważ jest nieco mniej kaloryczna i bardziej jednostajna w smaku niż kuracja 1 poziomu. Po przejściu kuracji Purify Me, zachęcamy Cię do spróbowania naszego 3 poziomu oferującego najgłębszą detoksykację organizmu – Sanctify Me.

Zazwyczaj dietę typu Purify Me wybierają osoby aktywne i zapracowane, które jednak starają się odżywać zdrowo oraz stosowały lub stosują  jakąś dietę, ale nie zawsze udaje im się dostać świeżą, zdrową żywność lub po prostu nie mają czasu na jej kupowanie. Takie osoby są przyzwyczajone do trzymania diety i potrafią panować nad łaknieniem, ale czasami doświadczają małych "potknięć" - trochę za dużo białej mąki, ciasto świąteczne lub kilka napojów gazowanych, alkohol czy żywność przetworzona.

Kuracja oczyszczająca Purify Me to dzienna dawka 6 pysznych, przygotowywanych na zamówienie soków - kremowego mleka z orzechów nerkowca z wanilią i cynamonem, kombinacji soków owocowych, takich jak ananas i mięta, orzeźwiającej lemoniady z dodatkiem agawy oraz odżywczych zielonych soków.

Kuracja oparta jest o ekologiczne owoce i warzywa.
Zamówienia można składać w naszym sklepie internetowym

 
Soki Cleanse Me (każdy dzień kuracji):
3x iGreen
1x iYellow
1x iLemonade
1x iMilk

Wartości odżywcze (każdy dzień kuracji):
kcal: 905
białko: 17,3g
węglowodany: 155,9g
tłuszcz: 23,2g
pojemność: 6 x 473ml (16oz.)