Korzyści płynące z kuracji Cleanse Me - Cleanse Me
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Korzyści płynące z kuracji Cleanse Me


Zanieczyszczone powietrze, którym oddychamy oraz substancje chemiczne zawarte w żywności i wodzie powodują, że każdego dnia nasze ciało kumuluje silne toksyny. Co jakiś czas organizm potrzebuje porządnego wsparcia, gdyż sam nie radzi sobie z usunięciem ich nadmiaru. Nadmiar toksyn kumuluje się w tkankach, krwioobiegu. Osłabienie organizmu, brak koncentracji, niechęć do pokonywania codziennych wyzwań, brak odporności to objawy zbyt dużych dawek toksyn w  organizmie. Nie da się tego nie zauważyć i absolutnie nie powinno się ignorować objawów. Możesz zacząć działać i my jesteśmy właśnie po to by pomóc Ci w naturalnym oczyszczeniu organizmu.
 
Marka Cleanse me oparta jest na badaniach i praktyce dwóch naukowców – niemieckiego lekarza, żyjącego na przełomie XIX i XX wieku doktora Maxa Gersona oraz brytyjskiego biznesmena Dr Normana Walkera. Niemiecki naukowiec przez wiele lat z sukcesem (choć obecnie przez niektórych lekarzy i naukowców jego metody terapii nowotworów są odrzucane) z powodzeniem leczył choroby przewlekłe dietą. Holistyczne podejście do pacjenta i przekonanie, że należy leczyć przyczyny a nie objawy to podstawy jego sukcesów. Podobne podejście do pacjenta miał Dr Norman Walker angielski naukowiec, który uważał, że dieta powinna opierać się głównie na warzywach i owocach. Zauważył, że konsumpcja surowych warzyw i owoców pociąga za sobą długotrwały proces trawienia a tym samym długotrwałe wchłanianie witamin i minerałów. Odkrył, że można przyspieszyć wchłanianie i biodostępność substancji czynnych z naturalnych źródeł przez prosty zabieg. Zamiast jeść warzywa i owoce w całości wystarczy w specjalny sposób wycisnąć z nich sok. Aby uzyskać całą esencję zdrowia nie można powstałych soków pozbawić enzymów znajdujących się w surowym materiale. To między innymi enzymy trawią białka, węglowodany i tłuszcze, czyli substancje, z resztek których powstają w naszych organizmach toksyczne metabolity. Użycie popularnych wyciskarek i sokowirówek pozbawia soki części witamin i minerałów ale przede wszystkim enzymów czyli samej kwintesencji natury.
 
Cleanse Me jest innowacyjną kuracją żywieniową, która skutecznie pomoże w odtruciu Twojego organizmu i w krótkim czasie wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie, przypływ energii, wygładzenie i odżywienie skóry, wzmocnienie włosów oraz paznokci. Poprawi formę fizyczną oraz psychiczną, a także wpłynie na wzrost poziomu koncentracji. Odciążenie układu pokarmowego da odpoczynek całemu organizmowi. Zwiększenie motywacji do kontynuowania dobrych praktyk żywieniowych oraz zdrowego stylu życia.

Dodatkowo, jeśli masz problemy zdrowotne, oczyszczanie jest stworzone dla Ciebie ponieważ daje organizmowi ulgę potrzebną do rekonwalescencji. Detoks Cleanse Me zmniejsza wysiłek potrzebny do trawienia pokarmów i pozwala pozbyć się nagromadzonych toksyn, które od dawna zalegają w Twoim ciele.

Soki Cleanse Me usuwają toksyny i wspomagają powrót do formy poprzez dostarczanie do krwi łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i enzymów.
 
Twoje ciało zasługuje na odpowiedzialną odbudowę i powrót do najlepszej formy, dlatego nie rezygnuj z tej szansy i podejmij decyzję o kuracji Cleanse Me. Kiedy zaczynasz czuć się źle, pamiętaj, że możesz w prosty sposób temu zaradzić stosując kurację Cleanse Me.