Jaką kurację wybrać? - Cleanse Me
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jaką kurację wybrać?


Cleanse Me przykłada bardzo dużą uwagę do wyboru produktów z których wytłaczamy nasze soki. Obecnie w naszej ofercie można znaleźć 2 linie diet sokowych: EKO i BASIC.

Kuracje z linii EKO oparte są na certyfikowanych owocach i warzywach, które pochodzą z upraw rolnictwa ekologicznego w których nie stosuje się syntetycznych środków ochrony roślin (pestycydów) oraz nawozów sztucznych. Kuracje przeznaczone są dla osób, które poszukują przede wszystkim efektu oczyszczenia organizmu z toksyn. Linia EKO składa się z 3 poziomów oczyszczania:
  • Clarify Me - poziom 1 dla osób zaczynających przygodę z dietami sokowymi. Dieta z najwyższą ilością kalorii oraz najbardziej różnorodna smakowo
  • Purify Me - poziom 2 dla osób średniozaawansowanych z większą ilością soków zielonych niż w poziomie 1
  • Sanctify Me - najwyższy poziom oczyszczania oparty w dużej części o soki zielone iGreen

Kuracje z linii BASIC są oparte na takiej samej koncepcji oczyszczających diet sokowych co linia EKO, jednakże zostały przygotowane z myślą o konkretnych grupach odbiorców. Soki wchodzące w skład kuracji BASIC oparte są o wyselekcionowane owoce i warzywa pochodzące od lokalnych dostawców. Linia BASIC składa się z 2 różnych diet:
  • Cleanse Me Slim - kuracja dla osób poszukujących przede wszystkim efektu ochudzającego. Zawiera naturalne produkty przyspieszające przemianę materii oraz wspomagające spalanie tłuszczu
  • Cleanse Me Sport - kuracja dostosowana do potrzeb osób regularnie uprawiających sport z dodatkiem alg chlorelli
Wszystkie kuracje można zamówić w naszym sklepie internetowym.

W przypadku problemu z wyborem kuracji oczyszczającej zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email kontakt@cleanseme.pl lub pod numerem telefonu +48 516 222 135. Chętnie doradzimy w dobraniu najlepszej kuracji do Państwa oczekiwań.