Kuracja sokami - jak działa - Cleanse Me
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jak działa kuracja sokami Cleanse Me?Opracowana przez ekspertów w dziedzinie żywienia kuracja sokami Cleanse Me oczyszcza i dodaje energii na cały dzień. Nasze napoje mają wysoką wartość odżywczą, dzięki czemu pozytywnie oddziałują na regenerację organizmu. Są świeże i wyjątkowo smaczne. Podejmując kilku lub kilkunastodniową kurację sokami Cleanse Me pozwalasz swojemu organizmowi odpocząć i intensywnie się zregenerować. To skuteczne oczyszczanie przynosi efekty na długi czas.

W ramach kuracji pod wskazany przez Ciebie adres wysyłamy 6, 18 lub 30 butelek o pojemnościach zawierających 16 uncji, tj. 0,473 ml napoju.

Każda porcja soku Cleanse Me jest przeznaczona do zastąpienia stałych pokarmów i przekąsek (pamiętaj, że gdy chcesz wybrać oczyszczającą kurację sokami Cleanse Me, zalecane jest powstrzymanie się od alkoholu, napojów energetycznych, kofeiny i nikotyny).

Wszystkie napoje w zestawie oczyszczającym zawierają instrukcję, która informuje w jakiej kolejności należy je pić, poczynając od napoju nr 1 przeznaczonego do wypicia z samego rana, kończąc na napoju nr 6, który należy spożyć przynajmniej dwie godziny przed snem.

Większość naszych klientów sięga po soki w odstępach dwugodzinnych, ale ten odstęp czasowy może się zmieniać. To przecież Ty wiesz kiedy jesteś spragniony lub głodny.

Skuteczne programy oczyszczania, przygotowane pod okiem ekspertów pozwolą Ci na uzyskanie doskonalej formy fizycznej i umysłowej, nawet jeśli będziesz na najbardziej intensywnym etapie diety oczyszczającej. Nie rezygnuj ze sportu, dostosuj ćwiczenia do własnych możliwości.

W trakcie kuracji sokami postaraj się znaleźć też czas na odpoczynek i relaks. Zadbaj o właściwe nawodnienie organizmu, wówczas dieta z napojami Cleanse Me zapewni ulgę układowi trawiennemu potrzebną do zregenerowania się i optymalnie odżywi Twój organizm.

W naszej firmie wierzymy, że oczyszczanie jest dobre nie tylko dla ciała, umysłu i duszy, ale także nie powinno przeszkadzać w codziennym życiu. Dlatego oferujemy tę wygodną formę wspomagania diety, w której nie musisz poświęcać czasu na samodzielne przygotowywanie koktajli, ani myśleć o specjalnym doborze składników. Napoje Cleanse Me możesz zabierać ze sobą wszędzie i zawsze mieć je pod ręką.