iMilk Almond - Cleanse Me
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

iMilk Almond

Migdały zwane przez niektórych "królami orzechów" są doskonałym źródłem witaminy B2, witaminy E oraz błonnika. Zawierają ogromną ilość potasu oraz nienasycone kwasy tłuszczowe, dzięki czemu polecane są osobom, które chcą się odchudzić. Pomimo swojej kaloryczności, nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w migdałach regulują metabolizm i nie dopuszczają do gromadzenia się zbędnej tkanki tłuszczowej a duża ilość błonnika daje uczucie sytości. Spożywanie migdałów jest pomocne przy zapobieganiu chorobom serca oraz cukrzycy. 

Cynamon stabilizuje poziom glukozy poprzez stymulowanie receptorów insuliny, dzięki czemu organizm skuteczniej broni się przed cukrzycą. Cynamon to jedna z roślin o największej zawartości przeciwutleniaczy wyrażonej wskaźnikiem ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity). Stymuluje trawienie. Cynamon zapewnia mocną dawkę manganu, zawiera śladowe ilości wapnia, witaminy z grupy B, żelazo i witaminę K.

Wanilia dzięki zawartości glikozydu waniliny (waniliozyd) oraz glikozydu alkoholu waniliowego (wanilolozyd) działa na organizm pobudzająco (ale nie uzależnia i nie działa narkotycznie). Substancje te pomagają w stanach depresyjnych i zaburzeniach równowagi nerwowej.

Agawa posiada niższy indeks glikemiczny niż cukier i syrop klonowy, w składzie oprócz cukrów zawiera substancje goryczowe i enzymy. Substancje te korzystnie wpływają na trawienie. Prawidłowe trawienie resztek pokarmu to podstawa prawidłowej detoksykacji organizmu.

Pełna lista składników iMilk Almond:
  • migdały
  • woda źródlana
  • syrop z agawy
  • cynamon
  • szczypta wanilii
Wartości odżywcze (Slim):
kcal: 185
białko: 6,3g
węglowodany: 10,3g
tłuszcz: 14g
pojemność: 473 ml (16oz.)

Wartości odżywcze (Sport):
kcal: 309
białko: 12g
węglowodany: 13g
tłuszcz: 24g
pojemność: 473 ml (16oz.)