iMilk - Cleanse Me
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

iMilk

Orzechy nerkowca są najmniej kaloryczne ze wszystkich orzechów jadalnych ze względu na niską jak na orzechy zawartość tłuszczu. Zawierają dużo białka (18%), magnezu, fosforu, cynku i żelaza. Tłuszcz zawarty w orzechu nerkowca to nienasycone kwasy tłuszczowe dbające m.in. o poziom „złego cholesterolu” w naszym organizmie. Poza tym zawierają zbawienny dla naszych jelit błonnik. Surowe orzechy nerkowca są silnymi przeciwutleniaczami.

Cynamon stabilizuje poziom glukozy poprzez stymulowanie receptorów insuliny, dzięki czemu organizm skuteczniej broni się przed cukrzycą. Cynamon to jedna z roślin o największej zawartości przeciwutleniaczy wyrażonej wskaźnikiem ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity). Stymuluje trawienie. Cynamon zapewnia mocną dawkę manganu, zawiera śladowe ilości wapnia, witaminy z grupy B, żelazo i witaminę K.

Wanilia dzięki zawartości glikozydu waniliny (waniliozyd) oraz glikozydu alkoholu waniliowego (wanilolozyd) działa na organizm pobudzająco (ale nie uzależnia i nie działa narkotycznie). Substancje te pomagają w stanach depresyjnych i zaburzeniach równowagi nerwowej.

Agawa posiada niższy indeks glikemiczny niż cukier i syrop klonowy, w składzie oprócz cukrów zawiera substancje goryczowe i enzymy. Substancje te korzystnie wpływają na trawienie. Prawidłowe trawienie resztek pokarmu to podstawa prawidłowej detoksykacji organizmu.
 
Pełna lista składników iMilk:
  • orzechy nerkowca
  • woda źródlana
  • syrop z agawy
  • cynamon
  • szczypta wanilii

Wartości odżywcze:
kcal: 300
białko: 4,8g
węglowodany: 23,6g
tłuszcz: 20,2g
pojemność: 473 ml (16oz.)