iLemonade - Cleanse Me
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

iLemonade

Kapsaicyna zawarta w iLemonade działa pobudzająco na przemianę materii, dlatego rozpoczynamy dzień od iLemonade. Powoduje ona wzrost termogenezy oraz pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej. Dzięki temu nasz leniwy z rana przewód pokarmowy rozpoczyna pracę. Czy Wiesz, że wystarczy 5 mg pieprzu cayenne aby pobudzić termogenezę indukowaną pożywieniem, tzw. TEF (ang. thermic effect of food) i przyspieszyć trawienie, metabolizm tkanki tłuszczowej jak również zwiększone wchłanianie witamin i minerałów pochodzących z pozostałych składników naturalnych soków marki Cleanse me.

Cytryna to jedno z bogatszych źródeł witaminy C. Cytryna ma właściwości alkalizujące organizm dlatego usuwa nadmiar kwasów z organizmu (eliminuje tzw. zakwaszenie organizmu). Witamina C zawarta w cytrynie poprzez wpływ na tworzenie m.in. kolagenu w skórze pomaga jej przywrócić jędrność i gładkość. Poza tym witamina C to nie tylko naturalny antyoksydant ale również składnik utrzymujący odporność organizmu.

Agawa posiada niższy indeks glikemiczny niż cukier i syrop klonowy, w składzie oprócz cukrów zawiera substancje goryczowe i enzymy. Substancje te korzystnie wpływają na trawienie. Prawidłowe trawienie resztek pokarmu to podstawa prawidłowej detoksykacji organizmu.

Pełna lista składników iLemonade:
  • woda źródlana
  • cytryna
  • syrop z agawy
  • pieprz cayenne

Wartości odżywcze:
kcal: 85
białko: 1g
węglowodany: 21,3g
tłuszcz: 0,3g
pojemność: 473 ml (16oz.)