Cleanse Me Sport - Cleanse Me
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Cleanse Me Sport


Kuracja oczyszczająca Cleanse Me SPORT

Kuracja Cleanse Me SPORT jest kuracją opartą na koncepcji oczyszczających diet sokowych, ale została przygotowana z uwzględnieniem potrzeb osób, które uprawiają regularnie sport i na czas kuracji nie chcą z niego rezygnować. Jest to także idealna kuracja dla osób ćwiczących, które chciałyby dać "odetchnąć" swojemu organizmowi od syntetycznych odżywek i przeprowadzić oczyszczanie organizmu bez negatywnego wpływu na trening.

Kuracja Cleanse Me SPORT to, tak jak inne kuracje Cleanse Me, prawdziwa "bomba witaminowa", która dostarczy organizmowi potrzebnych wartości odżywczych ze zwiększoną kalorycznością oraz zawartością białka dzięki morskim algom chlorelli zawartej w nowych sokach iGreen Algae. Dzięki naturalnym składnikom diety sokowej Cleanse Me SPORT możliwe jest przeprowadzenie naturalnego detoksu sokowego z dużą ilością białka oraz węglowodanów, które potrzebne są podczas sesji treningowych. 

Kuracja oczyszczająca Cleanse Me Sport to dzienna dawka sześciu pysznych, przygotowywanych na zamówienie soków- mleka z migdałów z wanilią i cynamonem, orzeźwiającej i przyspieszających metabolizm lemoniady oraz odżywczych zielonych soków ze zwiększoną ilością białka. Dzięki różnorodnym smakom dieta Cleanse Me Sport pomoże Ci oczyścić organizm, skutecznie dostarczając organizmowi wszystkich potrzebnych podczas treningu wartości odżywczych.

Kuracja oparta jest o wyselekcjonowane produkty pochodzące od lokalnych dostawców.
Zamówienia można składać w naszym sklepie internetowym

Soki Cleanse Me (każdy dzień kuracji):
2x iGreen Algae
1x iYellow
1x iLemonade
1x iMilk Almond
1x iRed

Wartości odżywcze (każdy dzień kuracji):
kcal: 1002
białko: 29,4g
węglowodany: 144,5g
tłuszcz: 27,9g
pojemność: 6 x 473ml (16oz.)